Exotická dovolená na míru

Individuální cestování

Naše nabídka je určena všem, kteří upřednostňují individuální cestování před hromadnými zájezdy. Exotická dovolená na míru – tak lze stručně a výstižně charakterizovat naše služby. Kompletně a za rozumnou cenu vám zajistíme a zorganizujeme vaši individuální dovolenou téměř do kterékoliv části světa.

Představte si, že byste si dovolenou zařizovali sami, ale měli byste na to dostatek času, rozsáhlé znalosti a zkušenosti, veškeré potřebné informace, kontakty, jazykové znalosti atd. - tak přesně taková bude dovolená od nás.

Nenabízíme žádné předem připravené balíčky složené z letenky, pronájmu auta a ubytování ve smluvním hotelu, ani služby pro „VIP klienty“, nýbrž opravdovou dovolenou na míru. Budete mít vše zajištěno a přitom si budete cestovat po svém.

Máme v této oblasti mnohaleté zkušenosti a za dobu naší existence jsme úspěšně realizovali celou řadu cest našich klientů, od běžných dovolených až po poměrně náročné expedice.Jedním ze základních prvků, které při naší práci využíváme, a který je zárukou vysoké kvality služeb (ubytování, průvodci atd.), jsou nezávislé reference.

Cílové destinace

Mezi nejčastější cíle dovolených našich klientů patří Brazílie, Turecko, Peru, Thajsko, Vietnam, Kambodža, Ekvádor, Bolívie, USA a další země, hlavně z oblasti Asie a Latinské Ameriky.

Své poptávky a dotazy či připomínky nám můžete zasílat prostřednictvím níže uvedeného objednávkového formuláře, e-mailem nebo nám zavolejte.

bannery vpravo